phone mobile heart Kelionių organizatorius ITAKA Kelionių organizatorius ITAKA Flag of Belarus airplane

Uudised

08.03.2023.

2023. aasta alguses sai Leonids Močenovs, kellel on enam kui 20-aastane kogemus turismiäris, ITAKA juhiks Baltikumis ning brändi juhtivaks esindajaks kõigis kolmes Balti riigis.

ITAKA kaubamärk on turismivaldkonna spetsialistide ja reisijate seas laialt tuntud, seega on ettevõtte üheks prioriteediks oma positsiooni tugevdamine ja usalduse suurendamine Balti turul.


13.03.2023.

Smaragdsinine värv, mis domineerib Thassose vaadetes, maalilised veejoad ja kaljud, kust saadakse lumivalget marmorit, mis veetlevad reisijaid oma iluga. Männimetsadega kaetud laugete küngastega maastik, mille reljeef laskub koobalt-sinisesse merre, hõbedastes oliivisaludes on sajandeid valminud suurepärased viljad. See on endiselt asustatud, järgides traditsioonilisi Kreeka tavasid: kiirustamata ja nautides iga hetke!


13.03.2023.

Kotkaste maa, otsekoheste inimeste maa – nii kirjeldavad albaanlased oma kaunist kodumaad. Hämmastavad iidsed monumendid, mäed, rannad, järved, vahemereline kliima ja elanike külalislahkus meelitavad sellesse väikesesse riiki üha rohkem turiste, kes otsivad uusi autentseid paiku. Kahest merest – Aadria ja Joonia merest – uhutud Albaania on üks väheseid Euroopa riike, mis siiani oma ehtsusega hämmastab. Albaania eelisteks on suurepärane kliima, iidsed mälestusmärgid ja köök. Sellel dünaamiliselt areneval riigil on palju nägusid, mille teedel võib kohata koormaga eesleid ja luksusautosid.


arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter